Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Referencie našich opatrovateliek

 KONTAKTNÁ OSOBA:

  Martina Vizvári

  telefón: 0948 467 073

 Konateľ : Norbert Vizvári

  Telefon : 0908766793

Pani Žurkovská .Ďakujem,že mam agentúru ktorá ma nesklamala. Splnili čo sľúbili. Prácu v ktorej postupujem vyššie ,dobre rodinky v krásnych kútoch Nemecka. Výbornú spoluprácu pri riešení akýchkoľvek problémov,hlavne plat na čas a som rada že som sa mohla zdokonaliť v nemeckom jazyku . Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Janka ŽurkovskáOpatrovateľka

Pani Grediová. Cez spoločnosť Care for you pracujem v Nemecku ako opatrovateľka už tretí rok a som veľmi spokojná. Sú s nami neustále v kontakte , ak nastane problém ihneď ho riešia. Majú veľmi ľudský prístup. Ešte nikdy ma nesklamali.

Grediová MáriaOpatrovateľka

Pani Soczová : Keď som už dosiahla vek, keď u nás ma nikde nechceli zamestnať , tak som sa rozhodla pracovať ako Opatrovateľka. Spoločnosť Care for you mi to umožnilo. Pekne zarábam , za čo som ím veľmi vďačná. Sú naozaj ústretový. Každej jednej môžem doporučiť. Vďaka tejto spoločnosti môžem opäť žiť na úrovni a nie živoriť.

Soczová ZuzanaOpatrovateľka

Pani Klára : Prešla som rôznymi agentúrami , pracovala som na TPP v Nemecku. Na koniec som natrafila na spoločnosť Care for you , tak som skúsila. Teraz môžem povedať , že som maximálne spokojná. Snažia sa nám nájsť rodinu ktorá zodpovedá našim požiadavkám a darí sa im to. Nie sú zdierači a jednajú s nami férovo , za čo som im veľmi vďačná. Baby čo nemáte prácu , môžem Vám túto Spoločnosť vrelo doporučiť.

Korosziová KláraOpatrovateľka

Pani Kohútová : Dobrý deň Pani Opatrovateľky. Chcela by som Vám odporučiť prácu opatrovateľky cez moju agentúru Care for you s ktorou som veľmi spokojná , lebo mi vždy nájdu rodinku a to bez všelijakých poplatkov. Je s nimi veľmi dobrá spolupráca. Odporúčam.

Kohútová DagmarOpatrovateľka.