Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Nemecko Pracovný pomer

 KONTAKTNÁ OSOBA:

  Norbert Vizvári

  telefón: 0908766793

 Konateľ : Norbert Vizvári

  Telefon : 0908766793

Milé Opatrovateľky

Prvým krokom k úspešnému nájdeniu práce pre Vás je registrácia. Iba registrovaných uchádzačov vieme predstaviť klientom. Pokiaľ  potrebujete iba informácie, sme Vám samozrejme tiež k dispozícií prostredníctvom našich kontaktov .

Pripravili sme pre Vás  niekoľko možností, ako nás kontaktovať:

- telefonická konzultácia počas pracovných dní v čase od 9:00 – 18:00 na

  telefónnych číslach : 0948 467073 alebo :  0908766793

- možnosť kontaktovať nás prostredníctvom emailu: info.careforyou3@gmail.com

Registrácia v Care for you s.r.o. je nezáväzná a úplne bezplatná. Klientovi predstavíme iba uchádzača ktorý je kompletne zaregistrovaný prostredníctvom kompletného registračného formulára, ktorý jednoducho vyplníte na našej webstránke. Podrobné informácie o procese registrácie, ako aj aké dokumenty od Vás budeme vyžadovať nájdete TU.

Po vyplnení kontaktných a registračných formulárov Vás následne, cez pracovné dni do 24 hodín, bude kontaktovať zamestnanec tímu Care for you, aby s Vami prešiel Vaše požiadavky a presvedčil sa o úrovni Vašich znalostí nemeckého jazyka.

 

Ako postupovať ?

Po vyplnení Registračného formulára nezabudnite následne poslať na náš e-mail : info.careforyou3@gmail.com nasledovné dokumenty:

 • 1
  1.FOTOGRAFIA fotografia musí byť portrétna, farebná, ostrá a nie staršia ako 6 mesiacov. Fotografiu prosím zašlite na našu emailovú adresu: info.careforyou3@gmail.com
 • 2
  2.CERTIFIKÁT O UKONČENÍ OPATROVATEĽSKÉHO KURZU (ak ste absolvovali) Odošlite nám ho tiež na: info.careforyou3@gmail.com
 • 3
  3.REFERENCIE V NEMECKOM JAZYKU referencie nie sú podmienkou k registrácii, ani k zamestnaniu. Prosím pošlite nám ich len v prípade, že ich máte k dispozícii. Písomné referencie musia obsahovať telefónne číslo na osobu, ktorá Vám dala referencie, v opačnom prípade sú pre klienta nepreveriteľné
 • 4
  4.KÓPIA / SCAN VÁŠHO OBČIANSKÉHO PREUKAZU pri registrácii kópia občianskeho preukazu nie je potrebná, odporúčame Vám však pri scanovaní, alebo kopírovaní ostatných dokumentov vyhotoviť taktiež kópiu občianskeho preukazu, ktorá bude potrebná pred vycestovaním a takto ju už budete mať nachystanú.
 • 5
  Po tom ako vyplníte Registračný formulár a odošlete nám tieto doklady , sa Vám ozveme do 24 hodín a dohodneme si ďalší postup. Ak budete postupovať podľa našich pokynov vieme Vám zaručiť rýchle obsadenie.
 • 6
  Opatrovateľky, ktoré sa uchádzajú o zamestnanie na Pracovnú zmluvu nám odošlú aj´:
 • 7
  1. potvrdenie od lekára
 • 8
  2. Výpis z registra trestov
 • 9
  3.Prefotený preukaz poistenca
 • 10
  4. Kópiu občianskeho preukazu

KONTAKTNÁ OSOBA: Administratívny pracovník

Norbert Vizvári

telefón: 0908766793

info.careforyou3@gmail.com