Milé Opatrovateľky.

Od 01.05.2015 Vám ponúkame možnosť pracovať na pracovnú zmluvu.

My vieme najlepšie čo všetko obnáša vycestovať preč tak ďaleko od rodiny na dlhý čas. My vieme veľmi dobre , že opustiť rodinu kvôli tomu , aby sme zarobili to čo nám vlastná krajina neponúkne , je veľmi náročné a vieme že cítite na duši veľkú ťažobu. Áno týmto sme si aj my rovnako prešli v časoch , keď sme vykonávali rovnako ako aj vy túto prácu v zahraničí.

A preto počas 2 rokov fungovania na trhu  sme robili všetko preto , aby sme u partnerov aj v rodinách vydobyli vaše práva. Aj preto sme s mnohými partnermi ukončili našu spoluprácu. Ale úprimne nebola to strata bola to cesta k tomu aby sme hľadali ďalej s nádejou že nájdeme tých správnych partnerov , ktorý majú rovnaké vízie ako my. Ktorý nehľadia len na seba , ale hlavne na to , aby spokojnosť bola na každej strane. Dnes môžeme s presvedčením napísať, že takýchto partnerov máme a preto sme pripravený vysielať Opatrovateľky do Nemecka aj na pracovnú zmluvu. Našou silnou stránkou je to , že v nás partneri veria a nechávajú nám voľné ruky vo výbere rodín aj opatrovateliek. Vyberáme si iba rodiny , ktoré sa dajú zvládať. Z vlastnej skúsenosti vieme že mnohé agentúry zavádzajú Opatrovateľky spôsobom ako napr : Rodinka je veľmi dobrá , pacient je chodiaci a podobne. Keď však opatrovateľka nastúpi opak je pravdou.

 My spravíme všetko čo bude v našich silách aby k takýmto nedorozumeniam nedošlo.Urobíme preto maximum. 

  • Prvým krokom k úspešnému nájdeniu práce pre Vás je registrácia. Iba registrovaných uchádzačov vieme predstaviť klientom. Pokiaľ  potrebujete iba informácie, sme Vám samozrejme tiež k dispozícií prostredníctvom našich kontaktov .
  • Pripravili sme pre Vás  niekoľko možností, ako nás kontaktovať:
  • - telefonická konzultácia počas pracovných dní v čase od 9:00 – 18:00 na telefónnych číslach : 0948 467073
  • alebo :  0908 766793
  • - možnosť kontaktovať nás prostredníctvom emailu: info.careforyou3@gmail.com
  • Registrácia v Care for you s.r.o. je nezáväzná a úplne bezplatná. Klientovi predstavíme iba uchádzača ktorý je kompletne zaregistrovaný prostredníctvom kompletného registračného formulára, ktorý jednoducho vyplníte na našej webstránke. Podrobné informácie o procese registrácie, ako aj aké dokumenty od Vás budeme vyžadovať nájdete TU.
  • Po vyplnení kontaktných a registračných formulárov Vás následne, cez pracovné dni do 24 hodín, bude kontaktovať zamestnanec tímu Care for you, aby s Vami prešiel Vaše požiadavky a presvedčil sa o úrovni Vašich znalostí nemeckého jazyka.
  •